Одесский государственный Цирк PDF Печать E-mail

 

Увага!

У зв’язку з введеним воєнного стану в державі, та ракетними ударами по інфраструктурі міст держави, повідомляємо наступне.

Підчас сповіщення про «Повітряну тривогу» в момент проведення циркової вистави, циркова вистава припиняється для переміщення глядачів в укриття.

Після сповіщення про «Відбій повітряної тривоги» в продовж 45 хвилин, через 15 хвилин циркова вистава продовжиться.

У разі тривалої «Повітряної тривоги» більш ніж 45 хвилин, глядачі зможуть прийти в інший день та час для перегляду циркової вистави за умови збереження квитків, та відмітки їх в касі Цирка.

 


Любі діти й дорослі!

 

Шановні одесити й гості міста!

 


Весняний карнавал

 

Запрошуємо вас до цирку Одеси, на весняну програму «Весняний карнавал». Цікавою подія буде як дорослим, так і дітям, які полюбляють дивитися на яскраві образи, дресованих тварин та на небезпечні трюки акробатів.

 

Вперше програму «Весняний карнавал» презентують 11 лютого, а це значить, що вже зовсім скоро під куполом цирку розпочнеться показ весняної циркової вистави. Тож встигніть купити квитки на подію для всієї сім’ї та не забудьте про близьких.

 

Ця програма створена, щоб закликати весну та вітати її, бо вже всі ми скучили за теплим сонечком, зеленим листям та травою. Тому весь творчий склад цирку активно займається підготовкою, щоб кожен їх виступ надихнув вас та позбавив зимової депресії.

 

На арені цирку ви побачите сміливих та гнучких акробатів в яскравих костюмах, спритних жонглерів, смішних клоунів та ще багато інших артистів. Також ви познайомитесь з дивовижними звірами, які виконуватимуть неймовірні трюки. Загалом, Одеський цирк вміє приємно дивувати й «Весняний карнавал» є чудовою можливістю переконатися в цьому.

 

Зустрінемось вже скоро!

 

Дата День неділі Час
БЕРЕЗЕНЬ
25.03.2023
субота 16:00 купити квитки
26.03.2023
неділя 13:00 купити квитки
КВІТЕНЬ
01.04.2023
субота 16:00 купити квитки
02.04.2023
неділя 13:00 купити квитки

 


Вартість
квитків на програму Весняний Карнавал: 150 - 400 грн

 

Купуючи квитки онлайн на нашому сайті, Ви можете розрахуватися також картою єПідримка

 

 

 

Дітям, яким не виповнилося 5 років вхід безкоштовний, без надання окремого місця

 

 

З великим нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

 


 

Адреса: м. Одеса, вул. Коблевська, 25

 

 

 

 

Circus-ua.com - Цирк Одесса. Купить билеты в Одесский государственный цирк  на сайте онлайн